CENNÍK MASÁŽI A OŠETRENÍ V SAI WELLNESS

CENNÍK PLATNÝ OD 14.9. 2018 


Stačí si vybrať a môžete relaxovať.

Špeciál INFO: 
 • Zľava 20% z ceny ošetrenia - platí cez pracovné dni od pondelka do štvrtka
 • Masáž mesiaca za 49€ - každý mesiac máme pre Vás nový tip

Bahenný zábal Bagni di Pisa Thermal Mud / 60 min
60,00 €
Veľmi aktívne detoxikačné a zoštíhľujúce ošetrenie termálnou vodou z Bagni di Pisa proti celulitíde. Kombinácia komplexu účinných látok a masáže inšpirovaná “Kabatovou technikou“ plet’ obnoví, spevní a aktivuje podkožné tkanivo. Výsledkom je viditeľne omladená pokožka.
Bahenný zábal Grotta Giusti Mud / 60 min
60,00 €
Revitalizujúca bahenná maska na celé telo. Očisťuje, detoxikuje, tonizuje a podporuje energiu a vitalitu. Ošetrenie je vhodné aj pre mužov na uvoľnenie napätých a boľavých svalov a kĺbov.
Aromasoul Ritual Scrub
60 min
60,00 €
Obnovujúci a vyživujúci peelingový rituál spojený s povzbudzujúcou masážou tela pre hladkú, jemnú a žiarivú pokožku.
Masáž himalájskou soľou
60 min
80,00 €
Spoznajte účinok 250 miliónov rokov starej prírodnej himalájskej soli na pleť a organizmus, ktorá spolu s masážnou technikou Comfort Zone a prírodnými produktami zaručí efektívnu detoxikáciu, stimuluje metabolizmus, odstráni bolesti svalov a kĺbov, zlepší krvný obeh, pomôže pri zoštíhľujúcej kúre a dodá energiu.
Oilo rituale (kozmetika LA CREMERIE) / 50 min
36,00 €
Hlboko relaxačné a personalizované ošetrenie celého tela čistými 100% prírodnými produktami, pričom vôňu esenciálného oleja si vyberiete sami.
Aromasoul elements massage / 90 min
80,00 €
Unikátny masážny rituál, ktorý vás prenesie do rôznych kútov Zeme: Orient, India, Stredozemie a Arabský svet.
Tranquility PRO SLEEP body ritual / 100 min
90,00 €
Jedinečný uvoľnujúci rituál inšpirovaný aztéckymi tradíciami. Kombinuje vzácne esenciálne oleje, jemné textúry, unikátne prírodné zložky a energiu ľudského dotyku. Poskytuje jedinečný zážitok hlbokej relaxácie a ukľudnenia. Dlhodobá hydratácia a výživa aj pre extrémne suchú pokožku, dlhotrvajúci pocit uvoľnenia, hebká pokožka a luxus. Nádherný a zmyselný spôsob, ako odbúrať stres a jeho vplyv na naše telo.
Rituál Tribal Hammam
120 min
70,00 €
Arabský parný kúpeľ, tajomstvo Orientu. Orientálny rituál Hammam začína očistou a peelingom v Hammam saune s eukalyptovým mydlom z čiernych olív, použitím Kessa rukavíc. Nasleduje bahenný telový zábal s detoxikačným sopečným ílom-Rhassoul. Pôžitok sa prehĺbi počas 60 minútovej orientálnej masáže argánovým olejom.
Bio ošetrenie - SACRED NATURE / 80 min
80,00 €
Omladzujúce a relaxačné ošetrenie tváre a tela, ktoré Vám zabezpečí výživu a zjemnenie suchej pleti strácajúcej pružnosť. Na ošetrenie sú použité prípravky vyrobené podľa najprísnejších noriem ECO-CERT - 95% BIO. Línia SACRED NATURE zaručuje dokonalý výsledok hydratácie, jemný píling a uvoľňujúca relaxačná masáž motýlími pohybmi úžasne poteší Vaše zmysly. Produkty obsahujú výťažky z motýlieho kríku a vzácne tropické oleje, ktoré chránia kožné bunky pred poškodením.
Tibetan sound / 120 min
120,00 €
Zastavte čas a nechajte sa pozvať na cestu hlbokej regenerácie tela i duše. Špeciálna masážna technika vytvorená pre značku Comfort Zone v tibetskom kláštore. Využíva silu tradičných bylín a energiu zvuku spievajúcich misiek, ktoré sa využívajú pri liečivých duchovných rituáloch budhistických mníchov.
Ku každej masáži alebo ošetreniu kozmetikou COMFORT ZONE dostanete od nás ako pozornosť malé občerstvenie (čaj a ovocie).

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE:
 • Píling na saunový ceremoniál je spoplatnený sumou 3€, vyzdvihnúť si ho môžete pár minút pred začatím ceremoniálu.
 • Posledný vstup do SAI Wellness je o 20:45h. , posledný prechod do AQUAPARKU je o 20:45 hod.
 • Pri prechode do reštaurácie SUBWAY máte bezplatný časový limit maximálne 60 minút (na uplatnenie bezplatného limitu na prechod musí byť nablokovaná konzumácia na elektronickom čipovom náramku)
 • Masáže nad 50 € sa platia pri vstupe v pokladni.
 • Maximálna konzumácia na 1 čipový náramok – 100 €
 • Koniec dennej prevádzky 21.45 hod
 • Možnosť platiť platobnými kartami Visa, Visa electron, Maestro Card,...
 • Do areálu wellness je povolený vstup dospelým od 18 rokov
 • Zakúpením vstupenky akceptujete PREVÁDZKOVÝ (návštevný) poriadok AQUAPARKU Senec v celom areáli
V SAI Wellness je zakázané:
 • akékoľvek sexuálne správanie
 • telefonovať
 • fotiť a natáčať videá

Na masáže a ošetrenia Vám odporúčame rezervovať si termín vopred. Uvedené služby Vám bez rezervácie poskytneme len v prípade voľných kapacít. Termín si môžete rezervovať na tel.: 02/45 64 80 22, 0903 476 480 alebo osobne na recepcii.