Kozmetika COMFORT ZONE

[Comfort zone] je značka luxusnej kúpeľnej starostlivosti s množstvom svetových ocenení. 
[Comfort zone] je koncept dokonalej starostlivosti počnúc produktami, prístrojmi a príslušenstvom k profesionálnej starostlivosti.  Táto prestížna značka pochádza z Talianska, z mesta Parma, kde od r. 1997 funguje celá výroba v ekologickej prevádzke s certifikátom Zero Impact, využívaním 100%  energie z obnoviteľných zdrojov. 

[Comfort zone] si zakladá na preukázateľnej účinnosti jednotlivých zložiek, ktoré na výrobu svojich produktov používa. Disponuje radom funkčných ingrediencií zvyšujúcich efektivitu ostatných látok špeciálne vyvinutých pre zdravú a vitálnu pleť.  Vo svojich produktoch synergicky spája efekt tradičných účinných látok a inovatívnych high-tech ingrediencií. Pri výrobe využíva minimum syntetických látok, aby tým akokoľvek neutrpela vysoká účinnosť ošetrujúcich látok. Výrobky tejto značky sú pre pohladenie tela i duše charakteristické svojou jedinečnou, modernou a harmonickou vôňou. 

[Comfort zone]  ponúka ucelenú radu produktov pre telo i tvár - účinné prípravky pre profesionálnu kúpeľnú i domácu starostlivosť. 

Produkty na domácu starostlivosť si môžete zakúpiť priamo v našom wellness.

Vďaka našim profesionálne vyškoleným spa terapeutom dostanete nadštandardnú staroslivosť.