Aktuálne informácie a opatrenia
Pokladne a eshop:
ČO ROBIŤ, AK MI POČAS ZATVORENIA AQUAPARKU V DÔSLEDKU PANDEMICKEJ SITUÁCIE VYPRŠALA PLATNOSŤ VSTUPENKY
Platnosť takýchto vstupeniek bude predĺžená o 90 dní od dátumu nášho znovuotvorenia. Platí to aj pre vstupenky, ktoré boli už 1x predlžované do 31.10.2020.
AK SI ZAKÚPIM VSTUPENKU CEZ E-SHOP, JE POTREBNÉ ZAREZERVOVAŤ SI VSTUP NA KONKRÉTNY DEŇ?
Nie, nie je to potrebné. Ak si ale zakúpite vstup na konkrétny deň, je potrebné ho v daný deň využiť.
NEOBDRŽAL SOM VSTUPENKU, AJ KEĎ SOM JU ÚSPEŠNE UHRADIL A PENIAZE MI BOLI STRHNUTÉ Z ÚČTU,  ČO S TÝM?
Predtým, než nás kontaktujete e-mailom na info@aquaparksenec.sk, skontrolujte si prosím vo svojej e-mailovej schránke zložku SPAM, alebo hromadnú poštu, či sa vám vouchery nezobrazia tam. Ak nie, kontaktujte nás na vyššie uvedený email, alebo osobne na našich pokladniach.
AKÉ PLATOBNÉ KARTY AKCEPTUJETE?
Akceptujeme platobné karty VISA, MasterCard, Maestro.
AK NEZAPLATÍM OBJEDNÁVKU, PRETOŽE SOM JU NESPRÁVNE VYTVORIL, JE NUTNÉ JU STORNOVAŤ?
Nie, nemusíte ju stornovať, systém ju po čase vystornuje sám. Môžete vytvoriť novú objednávku.
JE NUTNÉ SI VSTUPENKU (VOUCHER) ZAKÚPENÚ CEZ E-SHOP VYTLAČIŤ?
Nie, stačí, ak vstupenku predložíte napríklad v telefóne s čitateľným QR kódom alebo číslom pod čiarovým kódom.
AKÉ VSTUPENKY PONÚKATE?
V ponuke sú celodenné vstupenky a vstupné na 3 hodiny do zóny AQUA (bazény a atrakcie). Do zóny SAI WELLNESS ponúkame vstupné na 3,5 hodiny a do SWIMMARÉNY je v zimnej sezóne vstup na 1 hodinu. Zároveň sú sezónne v ponuke aj rôzne špeciálne vstupy. Odporúčame pozrieť si náš e-shop a zvoliť si vstupenku, ktorá Vám najviac vyhovuje.
KEDY NAJNESKÔR MÔŽEM VSTÚPIŤ DO AREÁLU?
Posledný vstup do areálu je 90 minút pre koncom otváracích hodín.

Doprava:
JE PARKOVANIE ZDARMA?
Áno, pre návštevníkov Aquaparku je parkovisko počas otváracích hodín Aquaparku zdarma. Celoročne sa využíva parkovisko pred hlavnou budovou. 
Pri vstupe do Aquaparku si so sebou zoberte parkovací lístok, ktorý Vám pri odchode odblokujeme. 
AKO SA DOSTANEM DO AQUAPARKU?
AUTOM – Z diaľnice D1 máte 2 možnosti: 1. križovatka Senec: na prvom kruhovom objazde smer centrum, na kruhovom objazde pri Bille smer Trnava (doľava), prejdete cez mesto, na kruhovom objazde pri LIDLI pokračujte rovno na smer Reca. 2. križovatka Blatné: na kruhovom objazde pri Lidli pokračujete vľavo smer Reca, AQUAPARK Senec sa nachádza na pravej strane.
Vlakom: zo železničnej stanice (Železničná ulica) sa prejdete pešo cca 15-20 minút, popri areáli Slnečných jazier, cez Rybársku a Štefánikovú ulicu.
Autobusom: z autobusovej stanice (Šafáriková ulica) trvá cesta pešo cca 20-25 minút. Cez Krátku ulicu prejdete na hlavnú cestu cez mesto Námestie 1. mája, pokračujete doľava smer LIDL stále rovno smer Reca.
V rámci mesta Senec môžete využiť mestskú autobusovú dopravu: Cestovný poriadok mestského autobusu v Senci Najbližšia zastávka k AQUAPARKU Senec je na Štefánikovej ulici, potom pokračujete pešo cca 5 minút.

Všeobecné informácie:
OD KOĽKÝCH ROKOV MÔŽU ÍSŤ DETI DO AQUAPARKU BEZ SPRIEVODU DOSPELEJ OSOBY?
Vstup do areálu je umožnený deťom od 15 rokov po predložení preukazu dokazujúceho vek dieťaťa. 
JE OTVORENÉ AJ CEZ SVIATKY?
Áno, Aquapark je otvorený celoročne každý deň, výnimku tvorí Štedrý deň 24.decembra a Prvý sviatok vianočný 25. decembra.
MÔŽEM ÍSŤ DO AREÁLU S KOČÍKOM?
Vstup s kočíkom do vnútorných priestorov Aquaparku je zakázaný, návštevník si kočík odloží na vyhradenom mieste.
JE U VÁS ZABEZPEČENÝ BEZBARIÉROVÝ VSTUP PRE HANDICAPOVANÉ OSOBY? 
Vstup do Aquaparku je umožnený aj handicapovaným osobám so sprievodom. Spodné priestory areálu sú bezbariérové. S invalidným vozíkom nie je možné vstupovať k bazénom a z hygienických dôvodov ani do vnútornej bazénovej haly a Swimmarény. 
AKÁ JE PRE DETI MINIMÁLNA VÝŠKA PRE VSTUP NA TOBOGANY?
Pri každom tobogane je na informačnej tabuli uvedený minimálny vek alebo výška, ktorú musí dieťa spĺňať.
AKÉ PRODUKTY PONÚKATE V AQUA SHOPE?
V predaji na recepcii alebo pri wellness bare si môžete zakúpiť plavky, plienky pre deti, opaľovacie krémy, tampóny, plávacie rukávniky, detské čiapky na saunovanie, plavecké okuliare a čiapky, uteráky.
MÔŽEM ÍSŤ DO BAZÉNA S ORTÉZOU?
Nie, vstup do bazénov s ortézou nie je povolený z hygienických dôvodov.
KDE SA MÔŽEM UBYTOVAŤ, AK PLÁNUJEM DLHŠIU NÁVŠTEVU?
Môžete využiť náš 4* hotelový komplex Hotel Senec, ktorý sa nachádza hneď oproti Aquaparku. Rezervovať ubytovanie si môžete tu: https://booking.hotelsenec.sk/sk/ 
MÔŽU DETI POUŽÍVAŤ PLÁVACÍ KRUH?
Áno, plávacie pomôcky ako plávací nafukovací kruh, rukávniky alebo vesty sú povolené s výnimkou Swimmarény, kde je bazén určený výhradne pre plavcov. 
OD AKÉHO VEKU MÔŽU ÍSŤ DETI DO AQUAPARKU? KDE JE MOŽNÉ DETI PREBALIŤ?
Vstup do areálu nie je vekovo obmedzený, je povolený aj najmenším návštevníkom vrátane bábätiek, samozrejme v sprievode dospelej osoby. Na prebalenie detí slúžia prebaľovacie pulty pri sprchách.

SAUNOVÝ SVET – SAI WELLNESS
DÁ SA PRESTÚPIŤ Z AQUA ČASTI DO SAI WELLNESS?
Áno, prestup do SAI Wellness z AQUA časti je za príplatok 12,90 €. Vstup je jednorazový a na maximálnu dobu 90 minút. Po prekročení časového limitu sa za každých ďalších 30 minút na čipový náramok načíta príplatok 2,50 €. Ale je možné si zakúpiť aj 3,5 hodinový SPA vstup, kde máte v rámci ceny vstupenky neobmedzený prechod do časti Aqua a späť do SAI Wellness.
NA AKO DLHO MÔŽEM ÍSŤ LEN DO WELLNESS?
Vstup do wellness je na 3,5 hodiny. Doplatok za každých 30 minút navyše je 2,50 €.
MÔŽEM NAVŠTÍVIŤ WELLNESS V PLAVKÁCH?
SAI Wellness je tichá bezplavková zóna. V prípade zakúpenia SPA vstupenky dostanete na recepcii pri vstupe do saunového sveta osušku a plachtu. V prípade jednorazového prechodu z aqua obdržíte pri vstupe do spa plachtu. Plavky si môžete odložiť v odkladacích boxoch.
MÔŽEM SI DO WELLNESS PRINIESŤ TAŠKU NA VECI?
Plavky a ďalšie drobné predmety si môžete odložiť v našich odkladacích boxoch, ktoré sa nachádzajú vo vnútri wellness centra. Z hygienických dôvodov nie je možné priniesť si do priestorov spa zóny vlastnú tašku, oblečenie a ďalšie veci k uloženiu. K odloženiu týchto vecí slúži skrinka v šatni, ktorá Vám je určená pri vstupe do Aquaparku Senec a SAI wellness. 
JE NUTNÉ REZERVOVAŤ SI TERMÍN V PRÍPADE ZÁUJMU O MASÁŽ?
Áno, rezervácia masáže je nutná vopred a to na telefónnom čísle: 0903 476 780, alebo e-mailom na sai@aquaparksenec.sk. 
Ak bude Vami vybraný termín už obsadený, ponúkneme Vám alternatívny termín. Rezervácia termínu je záväzná až po potvrdení rezervácie zo strany recepcie.
MÔŽEM SI DO WELLNESS PRINIESŤ VLASTNÉ OBČERSTVENIE?
Nie, z hygienických dôvodov je dovolené konzumovať v priestoroch na to určených len potraviny zakúpené v našom wellness bare.  
MÔŽE SA V SAI WELLNESS FAJČIŤ?
Nie, SAI Wellness je nefajčiarska zóna. Fajčenie je návštevníkom dovolené len v priestoroch vonkajšej terasy reštaurácie, prípadne v presne urečených priestoroch vonkajšieho areálu.
OD AKÉHO VEKU SMÚ VSTÚPIŤ DO WELLNESS DETI?
Vstup do SAI Wellness nie je dovolený deťom. Výnimku tvoria špeciálne podujatia, ako napríklad Detské saunovanie. 
AKÁ JE OTVÁRACIA DOBA SAI WELLNESS?
V zimnej sezóne od septembra do mája sú otváracie hodiny každý deň od 12:00, minimálne do 21:00. Výnimkou je piatok a sobota, kedy je otvorené do 24:00. 
V letnej sezóne od júna do augusta je SAI Wellness otvorené každý deň od 16:00 do 21:00.  

REŠTAURÁCIA
JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ SI V AQUAPARKU JEDLO A NÁPOJE?
Áno, občerstviť sa môžete v našej reštaurácii s letnou terasou na poschodí. Vedľa reštaurácie sa nachádza aj vynovený Aqua bar a v priestoroch SAI Wellness sa môžete občerstviť v novom SAI bare. V letnej sezóne sú k dispozícii aj ďalšie gastro prevádzky – Burger Bar, Grill Bar, Sladký bar, vonkajší Kokteil Bar a iné. 
AKO SA V REŠTAURÁCII PLATÍ ZA JEDLO A NÁPOJE?
V celom areáli sa platí čipom, útrata sa následne uhradí pri odchode z areálu na pokladniach. Platiť je možné v hotovosti, platobnou kartou alebo našou Relax kartou.
KDE SA MÔŽE FAJČIŤ?
Fajčiť je možné len na miestach na to určených vo vonkajšom areáli.
MÔŽEM SI V REŠTAURÁCII OBJEDNAŤ AJ BEZLEPKOVÉ JEDLO?
Áno, v ponuke sú aj bezlepkové jedlá. Všetky alergény sú uvedené u každého jedla osobitne. Podrobný výpis všetkých alergénov nájdete v zozname, ktorý je umiestnený pri výdaji jedál. 

Nenašli ste odpoveď, ktorú hľadáte? Neváhajte nás kontaktovať e-mailom na info@aquaparksenec.sk